Kontakt

Siedziba firmy:

Fireshop.pl
ul. Traugutta 9A
49-200 Grodków

tel. 888 444 998
tel./fax 77 415 43 10
biuro@fireshop.pl

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku od 7.00 do 16.00

Dział sprzedaży PPOŻ

Specjalista ds. sprzedaży
Barbara Sawka
Tel.+48 (77) 415 43 10 w. 13
GSM +48 888 444 680
b.sawka@fireshop.pl
Specjalista ds. sprzedaży
Tomasz Burek
Tel.+48 (77) 415 43 10 w. 14
GSM +48 888 444 681
tomasz.burek@fireshop.pl
Specjalista ds. sprzedaży
Małgorzata Sudoł
Tel.+48 (77) 415 43 10 w. 11
GSM +48 888 444 671
m.sudol@fireshop.pl

Dział sprzedaży BHP

Specjalista ds. sprzedaży
Justyna Inglot
Tel.+48 (77) 415 43 10 w. 15
GSM +48 888 444 068
j.inglot@fireshop.pl
Doradca klienta
Robert Wrzodek
Tel.+48 (77) 415 43 10
GSM +48 888 444 692
robert.doradca@fireshop.pl
 

 

 

Dział zaopatrzenia

Dyrektor działu zaopatrzenia
Arkadiusz Dresler
Tel.+48 (77) 415 43 10 w. 11
GSM +48 888 444 524
arkadiusz.dresler@fireshop.pl

Dział IT

Informatyk
Marek Beneda
Tel.+48 (77) 415 43 10 w. 11
marek@fireshop.pl

Zarząd

Prezes
Paweł Badowski
Tel.+48 (77) 415 43 10 w. 16
p.badowski@fireshop.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*