Kontakt

Siedziba firmy:

Fireshop.pl
ul. Traugutta 9A
49-200 Grodków

Fireshop.pl

wirtualnyspacer.jpg

tel. 888 444 998
tel./fax 77 415 43 10
biuro@fireshop.pl

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku od 7.00 do 16.00
w sobotę od 8.00 do 13.00

Dział sprzedaży PPOŻ

sb.jpg Barbara Sawka
Specjalista ds. sprzedaży
GSM 888 444 680
Tel. (77) 415 43 10 w. 13
b.sawka@fireshop.pl
on.jpg Paweł Murański
Specjalista ds. sprzedaży

GSM 888 444 681
Tel. (77) 415 43 10 w. 12
p.muranski@fireshop.pl
Ewa Ptaszyńska Ewa Ptaszyńska
Specjalista ds. sprzedaży

GSM
888 666 869
Tel. (77) 415 43 10 w. 14
e.ptaszynska@fireshop.pl
Kamila Guła Kamila Guła
Specjalista ds. sprzedaży

GSM
888 444 524
Tel. (77) 415 43 10 w. 17
k.gula@fireshop.pl

Dział sprzedaży BHP

Pamela Zawisza
Specjalista ds. sprzedaży
GSM 888 444 068
Tel. (77) 415 43 10 w. 15
p.zawisza@fireshop.pl

Robert Wrzodek Robert Wrzodek
Doradca klienta
GSM 888 444 692
Tel. (77) 415 43 10
robert.doradca@fireshop.pl

_c

Dział zaopatrzenia

Arkadiusz Dresler Arkadiusz Dresler
Dyrektor działu zaopatrzenia
GSM 888 666 819
Tel. (77) 415 43 10 w. 11
arkadiusz.dresler@fireshop.pl
A
D
 

_

Dział IT

Marek Beneda Marek Beneda
Informatyk
GSM 888 666 819
Tel. (77) 415 43 10 w. 11
marek@fireshop.pl
on.jpg Wiktoria Adamska
Asystent Działu Marketingu


Tel. (77) 415 43 10
grafik1@fireshop.pl

Zarząd

Tomasz Burek Paweł Badowski
Prezes

Tel. (77) 415 43 10 w. 16
p.badowski@fireshop.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.