Kontakt

Siedziba firmy:

Fireshop.pl
ul. Traugutta 9A
49-200 Grodków

wirtualnyspacer.jpg

tel. 888 444 998
tel./fax 77 415 43 10
biuro@fireshop.pl

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku od 7.00 do 16.00
w sobotę od 8.00 do 13.00

Dział sprzedaży PPOŻ

Barbara Sawka
Specjalista ds. sprzedażyGSM  888 444 680
Tel. (77) 415 43 10 w. 13
b.sawka@fireshop.pl
on.jpg Paweł Murański
Specjalista ds. sprzedażyGSM  888 444 681
Tel. (77) 415 43 10 w. 12
p.muranski@fireshop.pl
Ewa Ptaszyńska Ewa Ptaszyńska
Specjalista ds. sprzedażyGSM  888 666 869
Tel. (77) 415 43 10 w. 14
e.ptaszynska@fireshop.pl
Kamila Guła Kamila Guła
Specjalista ds. sprzedażyGSM  888 444 524
Tel. (77) 415 43 10 w. 17
k.gula@fireshop.pl

Dział sprzedaży BHP


Justyna Inglot
Specjalista ds. sprzedażyGSM  888 444 068
Tel. (77) 415 43 10 w. 15
j.inglot@fireshop.pl
 
  Robert Wrzodek
Doradca klientaGSM  888 444 692
Tel. (77) 415 43 10
robert.doradca@fireshop.pl

Dział zaopatrzenia

Arkadiusz Dresler
Dyrektor działu zaopatrzenia
GSM  888 666 819
Tel. (77) 415 43 10 w. 11
arkadiusz.dresler@fireshop.pl

 

Dział IT

Marek Beneda
Informatyk
GSM  888 666 819
Tel. (77) 415 43 10 w. 11
marek@fireshop.pl
 on.jpg Wiktoria Adamska
Asystent Działu Marketingu

 

Tel. (77) 415 43 10
grafik1@fireshop.pl

Zarząd

Paweł Badowski
Prezes

Tel. (77) 415 43 10 w. 16p.badowski@fireshop.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*